یک از روش های انواع بسته بنید محصولات، استفاده از جعبه های طلقی شفاف می باشد. در این نوع بسته بندی محصول داخل جعبه کامل مشخص می باشد و از استحکام کمتری نسبت به جعبه های کارتنی برخوردار می باشند. این جعبه ها در ضخامت های مختلف عرضه می گردد.

نحوه سفارش جعبه طلقی

برای سفارش جعبه طلقی حداقل تعداد تولید از نظر صرفه اقتصادی ۱۰۰۰ عدد می باشد. به دلیل اینکه برای ابعاد مختلف باید قالب های برش مختلف، متناسب با ابعاد سفارشی ساخته شود و به همین دلیل در تعداد پایین هزینه قالب تاثیری زیادی بروی قیمت نهایی جعبه بسته بندی دارد. بنابراین با افزایش تعداد تولید میزان هزینه های اولیه نظیر قالب در تعداد زیاد تقسیم می شود و قیمت نهایی کاهش می یابد.

جعبه طلقی آماده

در صورتی که میزان سفارش شما زیاد نمی باشد پیشنهاد می شود در ابتدای کار از جعبه های طلقی آماده استفاده نمایید تا در هزینه های زیاد چاپ و بسته بندی صرفه جویی نمایید . بعد از گرفتن نتیجه مطلوب از محصول نهایی خود می توانید حال می توانید ابعاد مورد نظر خود را در تیراژ بالا سفارش دهید و ما شما را در انجام این کار کمک می نماییم.

نمونه جعبه طلقی

جعبه های برای محصولات مختفلی کاربرد دارند که ما در زیر نمونه های از آن ها را به شما معرفی نموده ایم

جعبه شیرینی طلقی

جعبه شیرینی طلقی

جعبه طلقی پوشاک

جعبه طلقی پوشاک

جعبه ماکارون طلقی

جعبه ماکارون طلقی

چاپ روی جعبه طلقی

چاپ روی جعبه طلقی

در صورت داشتن هر گونه سوال و راهنمایی در زمینه های

  • آیا امکان تولید ۵۰۰ عددی از جعبه طلقی وجود دارد؟
  • آیا امکان چاپ روی تعداد محدود وجود دارد؟
  • آیا امکان تلفیق جعبه طلقی و جعبه کارتنی وجود دارد؟

و هرگونه سوال دیگری می توانید در زیر این پست یا به صورت تلفنی با ما در ارتباط گذارید. در کمترین زمان شمار را راهنمایی می کنیم

1 دیدگاه دربارهٔ «راهنمای سفارش جعبه طلقی»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *