راهنمایی جعبه کاپ کیک

 ما بسیار هیجان‌زده‌ایم که این هفته جعبه کاپ کیک نشان دهیم. جعبه کاپ کیک ما در اندازه های مختلفی موجود است. دو اندازه اولی که نشان می‌دهیم برای کاپ کیک‌هایی با اندازه سنتی است. ما یک کیسه بلندتر برای کیک های کوچک تر و بلندتر جعبه ها را مهر و موم می کنند و همچنین آنها را قابل استفاده مجدد می کنند.

ما همچنین یک کیف حمل و نقل داریم که دارای یک زیپ قابل بسته شدن مجدد، یک دسته برش برای حمل آسان و درج های پلاستیکی است. آنها در اندازه های مختلف از جمله یک نسخه کاپ کیک دو و یک نسخه کاپ کیک چهار.

بعدی در میان بسته بندی کیک ما، جعبه های کاپ کیک ما هستند که در سبک های مختلف، از جمله جعبه های Twist Top و Flower Top Boxes عرضه می شوند. فلاور باکس‌های ما با یک روبان (یا هر چیز دیگری که می‌توانید رویاپردازی کنید) در کنار هم قرار می‌گیرند، اما جعبه‌های Twist Top ما بدون نیاز به هیچ گونه لوازم جانبی کاملاً در کنار هم قرار می‌گیرند.

ما همچنین جعبه‌هایی را با دسته‌های برش و درج‌هایی ارائه می‌کنیم که در نسخه‌های پلاستیکی، کاغذ سفید، کرافت و دوتایی (کاپ کیک تکی سفید، کیک تکی پلاستیکی ، و کیک تکی کرافت،ارائه می‌شوند. برای نسخه‌های جعبه دوتایی هر یک از اینها،. اگر واقعاً می‌خواهید بزرگ شوید، آخرین جعبه برجسته ما یک جعبه پلاستیکی بادوام و چهار کیک با درج پلاستیکی است برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته بندی کیک کوچک یا نکاتی در مورد نحوه استفاده از محصولات ما، حتما مجموعه پک گرین را در وبلاگ ها ما را بررسی کنید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *